Клопотання про витребування матеріалів з бази данних ЄРДР

КЛОПОТАННЯ

про витребування додаткових доказів по справі

 При розгляді дійсного кримінального провадження стороною обвинувачення до матеріалів справи були додані виписки з Єдиного державного реєстру досудових розслідувань  які містили у собі відомості щодо реєстрації кримінальних проваджень за різними правовими кваліфікаціями та у різний час. Реєстрацію зазначених відомостей проводили різні посадові особи органу досудового розслідування.

Мною, на попередніх судових засіданнях, заявлялось клопотання про визнання зазначених виписок з ЄРДР  недопустимими доказами але враховуючи те, що суд дає оцінку доказам стосовно їх допустимості чи недопустимості, під час ухвалення вироку, на підставі протиріч, які маються у показах свідків та письмових доказах, вважаю за можливе та необхідне заявити наступне.

Так, з метою повного та об’єктивного розгляду справи,  встановлення істини, прошу суд витребувати зі Спеціалізованої прокуратури, вичерпні дані з бази даних Єдиного реєстру досудових розслідувань, що  містяться та мають відношення до кримінального провадження № 42017011120000121 від 07.09.2018 стосовно мене, які були внесені до вказаної бази згідно вимог КПК України в порядку та обсягу, передбаченому Положенням про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань, затвердженим наказом ГПУ від 06.04.2016  № 139.

Зазначені відомості прошу надати у вигляді завірених у встановленому порядку роздруківок скріншотів (знімків екрану комп’ютера) відповідних даних з ЄРДР № 42017011120000121 від 07.09.2018, а саме вкладок: «Основні відомості», «Кримінальні правопорушення», «Рух провадження», «Прикріплені файли», «Правопорушники» та усіх підвкладок до них, враховуючи надання копій документів зазначених у цих вкладках.

____________                                                                                                                 І.І. Іванов   

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
УкрЮрDOC.