Исковое заявление о взыскании алиментов (образец)

ПОЗОВНА ЗАЯВА

     про стягнення аліментів   

11 травня 2014 року  між мною  Петренко Іриною Ігорівною та відповідачем Петренко Петром Петровичем було укладено шлюб, який  зареєстровано Василівським районним  відділом реєстрації актів цивільного стану Головного управління юстиції у Київській області, актовий запис № 1446.

Від спільного шлюбу у нас народився син Петренко Іван Петрович, 05 грудня 2014 року народження, який на даний час проживає зі мною.

18 червня 2020 року згідно рішення Василівського районного суду Київської області шлюб між мною та відповідачем було розірвано.

На даний час відповідач ухиляється від покладеного обов’язку щодо утримування своєї дитини, що передбачено статтею 180 Сімейного кодексу України.

При цьому, аліменти відповідач нікому не платить, стягнень по виконавчим документам з відповідача не проводиться. Інших неповнолітніх та повнолітніх дітей та непрацездатних батьків не має.

У відповідності з п.6 ч.3 ст.175 ЦПК України повідомляю, що заходи досудового врегулювання спору не проводилися.

У відповідності до  п.8 ч.3 ст. 175 ЦПК України  повідомляю, що оригінали доданих до позовної заяви копій документів знаходяться у мене, окрім паспорту та довідки РНОКПП відповідача, які знаходяться у нього

 ( в разі якщо вони відомі та додаються до позовної заяви).

У відповідності із п.10 ч.3 ст.175 ЦПК України підтверджую, що мною не подано іншого позову (позовів) до цього ж відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.

Згідно п.3 ч.1 ст. 5 Закону України «Про судовий збір»  позивачі у справах про стягнення аліментів звільняються від сплати судового збору під час розгляду справи в усіх судових інстанціях.

На підставі викладеного, керуючись ст. 180-183 та 191 Сімейного кодексу України, ст.ст. 27, 175, 177 ЦПК України, —

ПРОШУ:

1. Стягнути на мою користь кошти на утримання дитини Петренко Івана Петровича, 05 грудня 2014 року народження, в розмірі 1/4 частини доходу відповідача, але не менше 50 %  прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку щомісячно, починаючи з дня подання позову і до досягнення ним повноліття.

2. Забезпечити негайне виконання судового рішення в межах суми платежу за один місяць.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
УкрЮрDOC.