Отказ прокуратуре на запрос

У відповідності до вимог ч. 3 ст. 23 Закону України «Про прокуратуру», прокурор здійснює представництво в суді законних інтересів держави у разі порушення або загрози порушення інтересів держави, якщо захист цих інтересів не здійснює або неналежним чином здійснює орган державної влади, орган місцевого самоврядування чи інший суб’єкт владних повноважень, до компетенції якого віднесені відповідні повноваження, а також у разі відсутності такого органу. Наявність таких обставин обґрунтовується прокурором у порядку, передбаченому частиною четвертою вказаної статті.

Частиною 4 ст. 23 Закону України «Про прокуратуру» закріплено, що прокурор має право отримувати інформацію, яка на законних підставах належить суб’єкту владних повноважень, витребовувати та отримувати від нього матеріали та їх копії, виключно з метою встановлення наявності підстав для представництва інтересів держави в суді у випадку, якщо захист законних інтересів держави не здійснює або неналежним чином здійснює суб’єкт владних повноважень, до компетенції якого віднесені відповідні повноваження.

Разом із цим повідомляємо, що в організаційно-штатну структуру ДП «Авангард»,  входить юридична служба, яку очолює начальник служби. У своїй діяльності начальник юридичної служби керується вимогами ст.ст. 11, 12 Статуту Державного підприємства «Авангард» (далі — Статут).

Так, відповідно до положень ст. 11 Статуту, начальник юридичної служби здійснює правове  забезпечення  господарської   діяльності, бере участь у підготовці, укладенні та здійсненні контролю за виконанням господарських договорів,  організовує претензійну роботу, готує позови та скарги до суду, за дорученням  директора підприємства представляє інтереси підприємства в судах та інших органах.

 Одночасно з цим, у Вашому запиті невказані обставини які свідчили би про не здійснення або про неналежне здійснення повноважень по захисту законних інтересів ДП «Авангард».

Таким чином, у зв’язку із відсутністю  законних  підстав,  передбачених  ст. 23 Закону України «Про прокуратуру», надати витребувану Вами інформацію не представляється за можливе.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
УкрЮрDOC.