Ходатайство о продлении процессуальных сроков

Во время действия карантина, установленного Кабинетом Министров Украины с целью предотвращения распространения коронавирусной болезни (COVID-19), суд по заявлению участников дела и лиц, не участвовавших в деле, если суд решил вопрос об их правах, интересы и (или) обязанности вязки (при наличии у них права на совершение соответствующих процессуальных действий, предусмотренных настоящим Кодексом), восстанавливает процессуальные сроки, установленные нормами настоящего Кодекса, если признает причины их пропуска уважительными и такими, обусловленные ограничениями, введенными в связи с карантином. Суд может восстановить соответствующий срок как до, так и после его окончания.

Суд по заявлению лица продолжает процессуальный срок, установленный судом, если невозможность совершения соответствующей процессуальной действия в определенный срок обусловлена ограничениями, введенными в связи с карантином.

Ниже представлен образец ходатайства в суд на украинском языке о продлении процессуальных сроков в связи с действием карантина.Донецький окружний адміністративний суд

84122, м. Слов’янськ вул. Добровольського, 1 

 

Судді Мозговій Н.А.    

По справі № 200/8114/21

ПОЗИВАЧ:

СИДОРЕНКО Олексій Петрович

вул. Павлова, 27 кв. 88, м. Київ

ІПН 3347789888

(000) 455-00-77

E-mail: відсутній

ВІДПОВІДАЧ:

ДП «Авангард»

87000, Донецька обл., м. Маріуполь, пр-т Миру, 17;

ЄДРПОУ 11234548

тел. (0629) 11-22-33

E-mail: відсутній

КЛОПОТАННЯ

про продовження процесуальних строків

 У проваджені Донецького окружного адміністративного суду перебуває адміністративна справа № 200/8114/21-а  за  позовом  громадянина  Сидоренко О.П.  до ДП «Авангард»  «Про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання до вчинення дії».

Ухвалою суду від  02.09.2020 відкрито провадження в зазначеній справі розгляд якої призначено за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні).

Пунктом 4 вказаної ухвали судом встановлено п’ятнадцятиденний строк для подання відзиву на позов та надання всіх письмових та електронних доказів тощо.

З огляду на те, що фінансові документи  щодо нарахування позивачу індексації заробітної плати за період роботи були передані ДП «Авангард» для зберігання до Центрального архівного відділу України, відповідно до акту від 27.05.2019 № 22 (Додаток № 1), виконати у встановлені строки ухвалу суду в частині надання відзиву ДП «Авангард» не зможе, оскільки в основу відзиву та правової позиції будуть покладені відомості зазначені у фінансових документах, які на даний час у підприємства відсутні.

З метою виконання ухвали Донецького окружного адміністративного суду від  02.09.2020 по справі № 200/8114/21, ДП «Авангард» було направлено відповідний запит до Центрального архівного відділу України (Додаток № 2).

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 по всій території України до 22.06.2020 введені карантинні заходи у зв’язку із розповсюдженням коронавірусною хвороби (COVID-19), при цьому, постановою Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2020 року № 760 дію карантину було продовжено до 31 жовтня 2020 року.

Відповідно до ч. 3 Прикінцевих положень Кодексу адміністративного судочинства України, суд за заявою особи продовжує процесуальний строк, встановлений судом, якщо неможливість вчинення відповідної процесуальної дії у визначений строк зумовлена обмеженнями, впровадженими у зв’язку з карантином.

 На підставі вищевикладеного, керуючись ч. 3 Прикінцевих положень КАС України, —

ПРОШУ СУД:

1. Продовжити  процесуальний   строк   для   подання   відзиву   ДП   «Авангард»протягом п’ятнадцяти діб від       дня отримання фінансових документів з Центрального архівного відділу України.

2. Долучити зазначене клопотання до матеріалів справи.

 

ДП «Авангард»                                                                                               ______ О.Г. Петренко

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
УкрЮрDOC.